KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11654019
nr 1165 4019
Etsningar
6 st. David Russell, Noctes Luxuriae, signerade VI/X, motivet: 29x43, Mapp medföljer
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:21:15
22/2 14:35:28