KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11654019

nr 1165 4019

Etsningar

6 st. David Russell, Noctes Luxuriae, signerade VI/X, motivet: 29x43, Mapp medföljer

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 februari 2018
kl 18:21:15

22/2 14:35:28 1      Vinnande bud